top of page

Edumom

Pavadinimas: Edum
Numeris: 2023-1-SE01-KA210-ADU-000129859
Datos: 2023-09-01 - 2025-04-30

Pagrindinis tikslas: įgalinti moteris, išėjusias vaiko priežiūros atostogų, ugdant naujus įgūdžius ir gerinant jų įsidarbinimo perspektyvas

Tikslai :

  1. Tobulinti 40 moterų, išėjusių vaiko priežiūros atostogų Europos šalyse, įgūdžius ir žinias, daugiausia dėmesio skiriant jų karjeros parėmimui per vietinius mokymus.

  2. Remti suaugusiųjų švietimo darbo kokybės gerinimą ir inovacijas, pasitelkiant tarptautinį mokymą ir kuriant apčiuopiamus rezultatus.

  3. Didinti vaiko priežiūros atostogų išėjusių moterų informuotumą apie mokymąsi visą gyvenimą ir įvairias galimas tęstinio mokymosi ir tobulėjimo galimybes.

  4. Suteikti moterims, išėjusioms vaiko priežiūros atostogose, galimybę naudotis įvairiomis mokymosi ir įgūdžių tobulinimo galimybėmis bei ištekliais, sukuriant specializuotą svetainę pagal šį projektą.

  5. Skleisti projektą, jo rezultatus ir produktus per kelių dalių renginius kiekvienoje šalyje partnerėje.

  6. Prisidėti prie platesnių Erasmus+ programos tikslų, apimančių lyčių lygybės skatinimą, mokymąsi visą gyvenimą, aktyvų dalyvavimą darbo rinkoje.

 

Veikla :

  1. Pradinis susitikimas Portugalijoje – pasidalinti pareigas, nustatyti terminus, planuoti tarptautinį seminarą Švedijoje ir nuspręsti dėl svetainės struktūros bei turinio. Svarbu, kad pirmasis susitikimas būtų akis į akį, kad būtų galima susitikti su partneriais, pasidalyti pareigomis ir nustatyti terminus. (2 dalyviai iš kiekvienos šalies)

  2. Tarptautiniai mokymai Švedijoje (3 suaugę darbuotojai iš kiekvienos šalies). Siekiama mokyti suaugusiųjų mokytojus, kad jie įgytų naujų įgūdžių ir metodų vietiniams mokymams įgyvendinti. Kiekvienas partneris apmokys suaugusiųjų pedagogus apie jų turimą geriausią praktiką.

  3. Tarpinis susitikimas NUOTOLIU – mokymų Švedijoje įvertinimas, rezultato kūrimas, vietinių mokymų planavimas, mokymo vaizdo įrašų formato ir trukmės sprendimas.

  4. Vietiniai mokymai kiekvienoje šalyje partnerėje (10 moterų, išėjusių vaiko priežiūros atostogų iš kiekvienos šalies)

  5. Apčiuopiamų rezultatų kūrimas:

    1. Svetainė su 20 mokomųjų vaizdo įrašų, skirtų įvairiems įgūdžiams ugdyti. Visos keturios organizacijos partnerės bus atsakingos už skirtingų temų apibendrinimą, atsižvelgdamos į savo kompetencijos sritis ir patirtį. Siekiant išlaikyti ekonominį efektyvumą, svetainė bus kuriama naudojant atvirojo kodo platformas, tokias kaip WordPress, Weebly ir kt. Pasibaigus projektui, jos priežiūros išlaidas padengs partnerių organizacijos.

    2. Vadovas su formaliojo ir neformaliojo švietimo galimybėmis šalyse partnerėse ir užsienyje, leidžiantis nemokamai arba už labai nedidelį mokestį ugdyti naujus įgūdžius internetu. Šis vadovas bus paskelbtas projekto „Edumom“ svetainėje ir platinamas naudojant tiek skaitmenines (el. paštas, socialiniai tinklai, partnerių svetainės), tiek fizines (pvz., spausdintą dalomąją medžiagą) priemones.

    3. Skaitmeninių įrankių, skirtų įvairioms užduotims atlikti internete, pvz., vaizdo įrašų kūrimas, nuotraukų leidimas, socialinių tinklų platinimas ir kt. (pvz., repurpose.io , Canva), sąrašas, kurį taip pat bus galima pasiekti naudojantis projekto svetaine, įvairiais skaitmeniniais šaltiniais arba fizinių įrankių.

  6. Baigiamasis susitikimas NUOTOLIU – projekto rezultatų ir produktų įvertinimas, sklaidos veiklų aptarimas projekto laikotarpiu ir po jo.

  7. Sklaida, kelių dalių renginiai kiekvienoje šalyje partnerėje ir tarpusavio veikla

 

Rezultatai :

  1. Svetainė su 20 mokomųjų vaizdo įrašų serijų apie įvairių įgūdžių ugdymą: (PORTUGALIJA)

    • Švedija bus atsakinga už šias temas: netikros naujienos, žiniasklaidos raštingumas

    • Lietuva bus atsakinga už šias temas: asmeniniai ir profesiniai įgūdžisi, CV rengimas, Microsoft Office įgūdžiai

    • Turkija bus atsakinga už šias temas: fotografija, verslumas, minkštieji ir pažinimo įgūdžiai.

    • Portugalija bus atsakinga už šias temas: kalbų mokymas, vaizdo įrašų redagavimas, socialinių tinklų rinkodara ir finansinis raštingumas.

  2. Vadovas su formaliojo ir neformaliojo švietimo galimybėmis šalyse partnerėse ir užsienyje, nemokamai arba už labai nedidelį mokestį leis ugdyti naujus įgūdžius INTERNETU

  3. Skaitmeninis įrankių sąrašas, skirtas atlikti tam tikrą darbą internete, pvz., kurti vaizdo įrašus, redaguoti nuotraukas ir rašyti esė (pvz., repurpose.io , Canva)

  4. Tobulėjo vaikų priežiūros atostogų išėjusių moterų skaitmeniniai įgūdžiai tarptautinių ir vietinių mokymų metu.

  5. Moterys, išėjusios vaiko priežiūros atostogų, pagilino informuotumą apie mokymąsi visą gyvenimą ir įvairias galimas tęstinio mokymosi ir mokymo galimybes bei suteikė galimybę naudotis įvairiomis mokymosi ir įgūdžių tobulinimo galimybėmis bei ištekliais, sukūrus specializuotą svetainę pagal šį projektą.

  6. Per kelių dalių renginius, projekto sklaidą kiekvienoje šalyje, pasiekiant mažiausiai 8 naujas organizacijas ir 60 motinų, išėjusių vaiko priežiūros atostogų, kurios tiesiogiai nedalyvavo projekte.


Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga per Erasmus+ programą, remiančią švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto iniciatyvas visoje Europoje.


Išėjimai (atsisiunčiami):



PARTNERIAI

bottom of page