top of page

Lygios ateitys

Pavadinimas: Lygi ateitis
Numeris: 2023-3-DK01-KA210-YOU-000174979
Datos: 2024-05-01 – 2025-10-31

Pagrindinis tikslas : įgalinti ir stiprinti jaunimo feministines aktyvistes Turkijoje, Danijoje ir Lietuvoje, skatinant lyčių lygybę ir propaguojant moterų bei marginalizuotų grupių teises. Bendradarbiaujant tarpvalstybiniu mastu projektu siekiama skatinti dialogą, keitimąsi žiniomis ir bendras advokacijos pastangas.

 

Tikslai:

1. Įgalinti ir stiprinti jaunimo feminizmo aktyvistus Turkijoje, Danijoje ir Lietuvoje.

2. Skatinti bendradarbiavimą tarp šalių, keitimąsi žiniomis ir bendras propagavimo pastangas.

3. Skatinti lyčių lygybę ir moterų teises dalyvaujančiose šalyse.

4. Skatinti dialogą, supratimą ir solidarumą tarp jaunimo feminizmo aktyvistų iš skirtingų kultūrinių sluoksnių.

5. Tobulinti dalyvių feministinio aktyvumo, propagavimo, lyderystės ir strateginio planavimo įgūdžius.

6. Sukurkite išsamų internetinį lyčių lygybės ir jaunimo feminizmo aktyvizmo išteklių centrą.

 

Veikla :

  1. Pradinis susitikimas Turkijoje.

  2. Tarptautiniai mokymo seminarai Danijoje, daugiausia dėmesio skiriant pagrindinėms temoms, susijusioms su lyčių lygybe ir feministiniu aktyvizmu.

  3. Tarptautinis skaitmeninio pasakojimo projektas Lietuvoje.

  4. Jaunimo feminizimo aktyvistų konferencija Turkijoje 80 žmonių.

  5. Internetinis išteklių centras.

  6. Vertinimas ir sklaida.

  7. Paskutinis susitikimas Lietuvoje, kuriame dalyvaus 50 žmonių, skirtas rezultatams skleisti.

 

Tikėtini rezultatai:

1. Sustiprintos ir įgalintos jaunimo feminizmo aktyvistai Turkijoje, Danijoje ir Lietuvoje, turintys patobulintus feministinio aktyvizmo, propagavimo, lyderystės ir strateginio planavimo įgūdžius.

2. Didesnis tarpvalstybinis bendradarbiavimas ir keitimasis žiniomis tarp jaunimo feminizmo aktyvistų, skatinant dialogą, supratimą ir solidarumą tarp įvairių kultūrinių sluoksnių dalyvių.

3. Lyčių lygybės ir moterų teisių skatinimas dalyvaujančiose šalyse bendromis propagavimo pastangomis, politikos rekomendacijomis ir informuotumo didinimo veikla.

4. Sukurti išsamų internetinį lyčių lygybės ir jaunimo feminizmo aktyvizmo išteklių centrą, kuris būtų vertinga informacijos, tyrimų, įrankių ir geriausios praktikos įvairiomis kalbomis saugykla.

5. Sėkmingas tarptautinių mokymo seminarų Danijoje ir skaitmeninio pasakojimo projekto Lietuvoje įgyvendinimas, demonstruojant asmenines dalyvių istorijas ir patirtį, siekiant įkvėpti kitus ir mesti iššūkį stereotipams.

6. Jaunimo feminizmo aktyvistų konferencija Turkijoje, kuri suburs 80 dalyvių aptarti iššūkius, dalintis patirtimi ir tyrinėti lyčių lygybės skatinimo strategijas.

7. Reguliarus projektų vertinimas, siekiant įvertinti veiklos poveikį ir veiksmingumą, leidžiantį nuolat tobulėti ir mokytis visą projekto laikotarpį.

8. Plati projektų rezultatų, išmoktų pamokų ir geriausios praktikos sklaida konferencijose, pranešimuose, leidiniuose ir internetinėse platformose, pasiekiant platesnę auditoriją ir skatinant panašias iniciatyvas.


Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga per Erasmus+ programą, remiančią švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto iniciatyvas visoje Europoje.

PARTNERIAI

bottom of page