top of page

Įtraukimas per kūrybiškumą

Pavadinimas: Įtraukimas per kūrybiškumą
Numeris: 2023-1-EE01-KA210-SCH-000151315
Datos: 2023-09-01 - 2025-04-30

Pagrindinis tikslas: skatinti karo pabėgėlių mokinių socialinę įtrauktį pasitelkiant kūrybines priemones.

Tikslai:

  1. Padėti mokytojams, mokyklų vadovams, kitiems pedagogams ir jaunimo darbuotojams tobulinti pradinį išsilavinimą ir tęsti profesinį tobulėjimą per tarptautinius ir regioninius mokymus.

  2. Devynių patikrintų geriausių socialinių įtraukčių praktikų vadovo sukūrimas, naudojant kūrybines priemones, skirtas naudoti visoms išorinėms suinteresuptoms šalims.

  3. Sukurtos šešios išsamios vaizdo įrašų serijos, skirtos mokytojams kurti įtraukią aplinką, skatinančią karo pabėgėlių socialinę įtrauktį.

  4. Per apibendrinimo renginius kiekvienoje šalyje partnerėje pasiekti tris naujas organizacijas, tiesiogiai nedalyvaujančias projekte, bet dirbančias su tiksline grupe – karo pabėgėlių studentais.

 

Veikla:

  1. Pradinis susitikimas Latvijoje – pasidalinimas atsakomybėmis, geriausios praktikos (GP) struktūros ir įtraukiosios aplinkos vaizdo įrašų sprendimai, vadovo turinio aptarimas ir terminų nustatymas. 2 atstovai iš kiekvienos šalies

  2. Tarptautiniai mokymai jaunimo darbuotojams / mokytojams Estijoje – GP pristatymas, kai kurių išmėginimas vietoje, įtraukiant vietinius karo pabėgėlių studentus; jaunimo darbuotojų ir mokytojų mokymai, kaip naudoti kūrybines priemones kaip karo pabėgėlių studentų socialinės įtraukties priemonę; kiekvienas partneris organizuos mokymus tema, kuria bus kuriami jų vaizdo įrašai. 5 atstovai iš kiekvienos šalies

  3. Intelektinės produkcijos kūrimas

  4. Internetinis susitikimas – tarpinis susitikimas, mokymų Estijoje įvertinimas, vietinių mokymų planavimas, pasidalinama galutinio produkto kūrimo procesu.

  5. Vietiniai mokymai kiekvienoje šalyje partnerėje

  6. Baigiamasis susitikimas Lietuvoje – projekto rezultatų ir intelektinių darbų įvertinimas, sklaidos veiklos aptarimas projekto laikotarpiu ir po jo. 2 atstovai iš kiekvienos šalies

  7. Sklaida ir tarpusavio veikla, apibendrinimo renginiai kiekvienoje šalyje partnerėje

 

Rezultatai:

  1. 6 įtraukiosios video serijos mokytojams apie įtraukiųjų aplinkų kūrimą, siekiant skatinti karo pabėgėlių mokinių socialinę įtrauktį.

    - Latvijos partneriai parengs filmukus apie įtraukią aplinką pasitelkiant meną

    - Estijos partneriai parengs filmukus apie įtraukią aplinką, pasitelkiant muziką

    - Lietuvos partneris parengs filmukus apie įtraukią aplinką naudojant sportą

  2. Devynių išbandytų geriausios socialinės įtraukties praktikų, naudojant kūrybines priemones, vadovas, skirtas naudoti visoms išorinėms suinteresuotoms šalims. Ji bus parengta lietuvių, latvių, estų ir anglų kalbomis.

  3. Tarptautiniai mokymai jaunimo darbuotojams / mokytojams Estijoje, skirtas 5 mokytojams / jaunimo darbuotojams iš kiekvienos partnerės organizacijos. Tarptautiniai dalyviai taip pat atsineš savo patirtį į šiuos tarptautinius mokymus. Šie tarptautiniai mokymai taip pat leis organizacijoms partnerėms keistis patirtimi ir geriausiomis praktikomis.

  4. 3 vietiniai mokymai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, kuriuose dalyvavo 30 mokytojų/jaunimo darbuotojų

  5. Per apibendrinimo renginius buvo pasiektos mažiausiai 9 naujos organizacijos (ne mažiau kaip 3 mokyklos), kurios tiesiogiai nedalyvavo projekte, tačiau dirba su tiksline grupe – karo pabėgėlių mokiniais.


Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga per Erasmus+ programą, remiančią švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto iniciatyvas visoje Europoje.

PARTNERIAI

bottom of page